Prohlédněte si náš penzion

Šestilůžkový apartmán

V obývacím pokoji je velká skříň, televize s HDMI vstupem, WI-FI,  sedačka se dvěma křesly, jedno oddělené lůžko, možnost dvou přistýlek. V první ložnici manželská postel, úložný prostor na oblečeni, V dalším pokoji samostatné lůžko a palanda (šířka 95 cm).  Na chodbě  kuchyňský kout s dřezem, lednička, rychlovarná konvice, mikro-vlnová trouba, nádobí, Ve vybavení kuchyňky není sporák ani vařič. Vlastní sociální zařízení s vanou. Apartmán je vhodný pro rodinu s dětmi. Maximální počet osob je 8. Cena se vypočítává dle počtu ubytovaných osob.

Například: cena ubytovaní pro dvě dospělé osoby a dvě děti do 12 let je 2300 Kč za noc.  


Dvoulůžkové pokoje

V pokojích lednička, televize s HDMI vstupem, WI-FI, vlastní sociální zařízení. Na chodbě k dispozici kuchyňský kout s dřezem, rychlovarná konvice, mikro-vlnová trouba, nádobí, Ve vybavení kuchyňky není sporák ani vařič. 


Dvoulůžkový pokoj s možnosti dvou přistýlek

V pokojích lednička, televize s HDMI vstupem, WI-FI, vlastní sociální zařízení,  kuchyňský kout s dřezem, rychlovarná konvice, mikro-vlnová trouba, nádobí, Ve vybavení kuchyňky není sporák ani vařič.


Dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek

V pokojích lednička, televize s HDMI vstupem, WI-FI, vlastní sociální zařízení, sedačka se dvěma křesly. Ve společné jídelně kuchyňský kout s dřezem, rychlovarná konvice, mikro-vlnová trouba, nádobí. Ve vybavení kuchyňky není sporák ani vařič.Čtyřlůžkový byt s možností dvou přistýlek

V pokoji šatní skříň, lednička, televize s HDMI vstupem, WI-FI, vlastní sociální zařízení, sedačka se dvěma křesly, možnost dvou přistýlek. V ložnici manželská postel, palanda (šířka 95 cm). Ve společné jídelně kuchyňský kout s dřezem, rychlovarná konvice, mikro-vlnová trouba, nádobí. Ve vybavení kuchyňky není sporák ani vařič. 

Proveďte nezávaznou poptávku

buď po telefonu +420 736 686 084 nebo pomocí formuláře. 

DŮLEŽITÉ!!! Prosím o uvedení kontaktního telefonního čísla !!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.